Květen 2014

Buď můj, človíčku

29. května 2014 v 18:18

| Buď můj, človíčku | BTS | TaeJin | 1. díl | 1827 slov |

Gomenasai ^^"
Já vím, dlouho jsem tu nebyla. Jenže chuť psát nebo dopisovat se prostě nenašla. Neměla jsem na to chuť. Celkově mě to začíná opouštět a já netuším proč. Ale to se vytratí. Budu se snažit psát...A možná si budete moct poručit pár? (Jenže nechci skončit jako Narbie, nom... :D) Navíc, jak mě tak znáte, by jste čekali fakt dlouho....víte o tom? No nic. Alespoň jsem se dokopala k tomuto. Chtěla jsem to jako jednorázovku, jenže...bohužel. No, je to strašího data, i když jsem to dopisovala teď, tak doufám, že se vám ta povídka bude líbít :)
A Pacienti, chyběla jsem vám? :) :D
ČUSando!

Kouzelný lektvar 11

29. května 2014 v 17:09 | Narbie
Nazdárek! x) Omlouvám se, že jste museli tak dlouho čekat, ale já vážně neměla čas. Jsem vůbec ráda, že jsem tento díl dopsala a nevím, kdy budu mít další.. xD Doufám, že dříve, než za týden... (Vím, jsem hrozná...) Ale teď bude víkend, tak snad to sepíšu. Nom... Já bych už mohla akorát říct, že jsem se začala dívat na doramu jménem "My Love From The Star" Jsem teprve u první epizody, ale vypadá to vážně zajímavě. I když ten začátek byl pro mě totální propadák. xD No nic... Užijte si alespoň trošku 11. Díl a já mizím. Měla bych se učit ekonomiku, ale mě se nechce. .__. xD Znáte to, ne? xDD Asi si to raději pustím, protože mě už to učení nebaví. xD Tak ahój! x3 A nezapomeňte na koment prosím. Potěší mě to. x) A taky doufám, že se vám tento díl nebude zdát trapný, jako mě. ._. xD
Počet slov: 1 472VIXX

24. května 2014 v 13:56 | Narbie |  Boy Bands


Skupina VIXX se skládá z šesti členů, kteří se skvěle doplňují.
Leader N je zároveň i nejstarší člen a svou roli vůdce skupiny zvládá na jedničku a hodně se snaží. Je velice upovídaný a praštěný.
V tom je ještě větší přeborník hlavní zpěvák skupiny, Ken. Naprostý blázen a největší šašek ve skupině, avšak jeho silný hlas je balada pro uši.
Další hlavní vokál s něžným hlasem, Leo, je pověstný svým pokerfacem a nepotrpí si na šaškování před kamerou. Poslední dobou se ale začíná čím dál více zapojovat a úsměv se mu na tváří kouzlí častěji a častěji.
Rapper skupiny Ravi nezapře silné charisma a jeho "Rrrrrravi" před každou rapovací částí je pověstné. Poslední dobou se hodně rozjel ve skládání písniček a psaní textů a svou práci nám předvádí na albech.
Tvář skupiny už také nemohla být vybrána lépe, jelikož Hongbin je takový ten flower boy, nebo-li artwork, jak o něm kluci ve skupině rádi hovoří. Jeho úsměv je odzbrojující a on si je toho jistě dobře vědom.
Pak samozřejmě nesmí chybět maknae skupiny, 19 letý Hyuk. Velice si zakládá na své "mužnosti". Je pravda, že břišáky se mu docela rýsují a od pre-debutu, kdy se ještě v Mnet MyDol ucházel o člena ve skupině, hodně fyzicky vyspěl.


Kouzelný lektvar 10

21. května 2014 v 12:59 | Narbie
Nazdárek! :) Takže... Slíbila jsem, že další díl bude ve středu... No... Tak tu je! :D Lidi, já to nemám dopsaný dál. To je v háji! xD Ale začala jsem! (Jo.. *má asi něco přes 240 slov*) Hehe.. to se vsákne xD
Táák... Ať se díl líbí. Bye! :)
Počet slov: 1 408Ochránce 5

20. května 2014 v 18:59 | Narbie
Ahojte! :) Lidi, já tomu sama nevěřím. Prostě já včera začala psát 5.Díl a dnes jsem ho dokončila. Vždyť já si říkala, že se mi to vůbec nechce psát... To, že v tom pokračuju bude nejspíš to, že nemám nápady na další jednorázovky... xD
Jinak k tomuto dílu... Já ty předchozí díly jen proletěla /A taky ty předchozí, jsou pěkně debilní... xD/, takže kdyby se mi něco opakovalo, omlouvám se.. xD A dost z obkecu.. Příjemné počtení přeji. :)
Počet slov: 2 072Nový člen U-KISS

19. května 2014 v 17:47 | Narbie |  InfoGroups

U-KISS bude mít nového člena, který má vyplnit Dongho-vo místo pro další comeback.
Podle hudebního průmyslu, bude mít U-KISS comeback 15. května již s novým členem.

NH media o něm právě vydala více informací:

-Nový člen se jmenuje Jun. Narodil se v roce 1997. Měří 185cm. Řekl, že jeho talent je rapp a tanec.

--------
Co na něj říkáte? Sice to je jen jedna fotka, ale nevypadá špatně. Doufejme, že mu to s klukama půjde a rychle se z nich stanou přátelé. Nah... A mě/nám nezbývá nic jiného, než si zvykat na novou tvář... :3

BTS (Bangtan Boys)

19. května 2014 v 17:24 | Narbie |  Boy Bands

Bangtan Boys, známí také jako Bulletproof Boy Scouts či BTS, je klučičí hip-hopová skupina, která vznikla pod společností Big Hit Entertainment, dceřinou společností JYPE. Jejich hudbu skládá Hitman Bang (Bang Shi Hyuk).

Společnost hledala členy přostřednictvím konkurzů 'Hit It' od roku 2010 a poslední konkurz se uskutečnil v roce 2011. Skupina od té doby prošla řadou změn s počtem členů. Členové již mají několik skladeb na účtě, což je důvod, proč je jméno skupiny relativné známé v hudebním průmyslu.

Super Junior

18. května 2014 v 18:00 | Narbie |  Boy Bands

Super Junior 슈퍼주니어 je jihokorejská chlapecká skupina vytvořená společností S.M. Entertainment v roce 2005. Skupina debutovala jako dvanáctičlenná: Leeteuk (leader), Heechul, Han Geng, Yesung, Kangin, Shindong, Sungmin, Eunhyuk, Donghae, Siwon, Ryeowook, Kibum s tím, že třináctý člen Kyuhyun se k nim přidal až později (26. května 2006). V současné době je aktivních pouze osm členů. Jednak kvůli Han Gengově soudnímu procesu proti S.M. Entertainment, kvůli čemuž musel skupinu opustit (momentálně se věnuje individuální kariéře jako zpěvák v mandarínské hudební oblasti). Dále Heechul, Yesung a Leeteuk na čas opustili skupinu kvůli povinnosti dvouletého armádního výcviku a Kibum se údajně soustřeďuje na svou hereckou kariéru. Nicméně ostatní členové dále zastávají to, že Heechul, Leeteuk, Yesung, Kibum a Han Geng jsou stále součástí skupiny navzdory tomu, že jsou zarmouceni Han Gengovým odchodem ze skupiny.


Dám ti to, co chceš...

17. května 2014 v 19:26 | Narbie
Nazdárek! :)
Mám tu pro vás povídku na SS501. Pro mě skupinu, kterou skoro neznám xDD A co se týče děje povídky... Lidi... pardon... Já prostě psala bez toho, aniž bych věděla, co tam bude.. xD Já zkrátka vůbec nemám nápady a jsem ráda, že jsem něco spatlala. Protože bych nechtěla, aby Naja dále čekala... Dále vůbec nejsem spokojená s délkou povídky, ale i tak doufám, že se bude aspoň trochu líbit. (I když mě... se vůbec nelíbí...)
Skupina: SS501
Pár: Kim Hyun Joong x Kim Hyung Jun
Vypráví: Kim Hyung Jun
Počet slov: 1 339
Věnování: Pro Naja^^


Kouzelný lektvar 9

16. května 2014 v 17:43 | Narbie
Nazdárek! Lidi... Vidíte? Já ještě žiju! Ale asi ne na dlouho... xDD
Víte, co se mi dnes stalo? :D Napsala jsem do deníčku datum 15.3 a oni to všichni ostatní, co se zapisovali po mě, opsali... (Na praxi si musíte psát datum, jméno, svůj příchod, odchod a podpis.) xDD Potom odpoledne příjdu a říkám si.. "Proč ti blbci píšou 15.3? Vždyť je 15.5...) xD Teď se podívám, že to mám špatně já... Takže nakonec?? Jsem ten blbec já... xDD Jinak cáájk.
A já valím... Jsem tu jen tak na skok, abyste neřekli, že na vás kašlu. Tak ať se další díl líbí.. :) Čaute!
Počet slov: 2 373