Červen 2014

NamJoon (BTS)

30. června 2014 v 14:11 | Narbie
Ahojky! Dobře... Tak já to sem tedy dám... Ale pěkně postupně. :D Bohužel nevím, která kresba měla první hlas, takže to přidám tak, jak uznám za vhodné. A jako první bude...

NamJoon z BTS

Lidi... Mě se to nechce dávat hned... Raději to dám pod perex, okay? :DD Prvně k tomu něo řeknu...

Za to, že NamJoon není můj šálek kafe, ta fotka, z které jsem ho kreslila se mi líbila tak strašně moc, že jsem se alespoň pokusila to nakreslil.
Mě se to celkem líbí, ale vím, že to mohlo být i lepší. Jenže co já od sebe mohu čekat? Jsem ráda, že vůbec zvládu to, co za chvíli uvidíte... xD
Jinak... Kaspi už to viděla, ale já ji neřekla, že to mělo být pro ní. xD Zase za nějaký čas ho pokusím nakreslit a pokud to bude lepší, tak ji ho věnuji. ^^
Jak dlouho mi to trvalo?? - Já nevím. První den jsem si to načrtla.. (Asi 15 minut?) Pokračovala jsem v tom další den... (dalších 15 minut? :D) Ale nechtělo se mi, takže jsem to měla akorát ušmudlaný a myslela jsem si, že už to nedám dohromady. Poté jsem si k tomu sedla alespoň po týdnu, myslím a konečně jsem to dodělala. Takže... Takto to vypadá v konečné fázy.


Happy Birthday Cha Hak Yeon!

29. června 2014 v 20:04 | Narbie |  I'm trapped
Dnes má narozeniny úžasný človíček, jménem Cha Hak Yeon. Neboli N, ze skupiny VIXX. Popřejme mu sem i na twitter všechno nejlepší!


Příspěvek na twitteru od eNa:

나는 행복한 사람!!(Jsem šťastný muž!!)
내별빛님들과 택운이,재환이,원식이,콩이,횩이랑 함께 한 오늘!! 우리 평생 함께 해요~ ^^(Dnešek jsem strávil se StarlightS. Taekwoon-ie, Jaehwan-ie, Wonsik-ie, Kong-ie, Hyok-ie. Buďme spolu navždy!~ )

A za mě- Happy birthday to you~ Happy birthday to you~ Happy Birthday dear N... Happy birthday to you!~ ♥ ♥

Saranghae! <3


Kouzelný lektvar 14

27. června 2014 v 11:42 | Narbie
Ahoj. :) Tak, já už jsem konečně doma a užívám si ten pocit, když vím, že do školy půjdu až za dva měsíce... Ještě se zeptám. Jaké bylo vysvědčení? :)
Teď k dílu... Já jsem ráda, že jsem ten díl dopsala, protože jsem ho měla rozepsaný asi dva týdny? To víc, nejspíš. Tak už jsem to zkrátka chtěla dopsat. Jenže já neměla čas, protože píšu povídku na "soutěž." (Já x Kaspi - Kdo napíše jeblejší povídku.) Yep... To dopadne.. :D No nic.. Já jdu. Užijte si 14. Díl. :)
Počet slov: 1 723BTS - Boy in luv (Překlad)

26. června 2014 v 13:27 | Narbie |  Překlady
Annyeong! Asi bych už měla přidat i nějakou tu povídku, což? Ale ne, dnes ještě povídka nebude. Mám tu pro vás překlad písně Boy in luv od BTS. Popravdě.. Ty texty si mi líbí více v korejštině, ale co už... :D


SISTAR

25. června 2014 v 10:33 | Narbie |  Girl Groups
Ahojte! :3 Momentálně jsem ve škole. Máme dvě hodiny informatiky a já se děsně nudím. No... Psát povídky tu rozhodně nebudu, takže jsem se rozhodla udělat další profil skupiny. Tentokrát holčičí. Za to, že holčičí skupiny nemusím, tuhle jsem si hodně oblíbila. :) Tak, tu je..


Sistar je čtyřčlenná jihokorejská dívčí skupina pod Starship Entertainment ve složení Hyorin, Bora, Soyou a Dasom.
Debutovaly 3. června 2010 se singlem Push Push. Úspěch ovšem přišel postupně. Dne 25. srpna vydaly další singl, Shady Girl. K větší popularitě jim pomohl jak Kim Heechul ze skupiny Super Junior, který se objevil v klipu k dané písni, tak série nehod, které se přihodily během propagací. Tanec na vysokých podpatcích si vyžádal nejeden pád, nejznámější byl pád Bory během Let's Start Sharing Concert. Video se dokonce dostalo až do německé televize RTL. První opravdový úspěch zaznamenaly v prosinci s jejich třetím singlem How Dare You, s kterým také poprvé vyhrály cenu na hudební stanici Music Bank. Sistar taktéž v prosinci obdržely Newcomer Award na udělování cen Golden Disk Awards.


Kaspi x Narbie - Na ostří nože...( a vidličky )

23. června 2014 v 19:33 | Narbie & Kaspi

Nazdááár moje milé Gastrošky! S Kaspi jsme se nějak shodly, že nám obou pořádně jebe... Začalo to Panem Králíkem, poté začala éra s Paní Krávou a nakonec to skončilo u Pana Vola. (Ano, to jsem já... xD )
Napadl mě takovej nápad. No twle to je věta.. Soutěž, kdo napíše jeblejší povídku. Takže teď nějak začneme s psaním a přidáme to, až to bude spatlané. (Vážně se těším na výsledek... Vy zřejmě taky, že?)
Taky takový malý upozornění: Když to budete číst, neklepejte si u toho na hlavu. My jsme jinak normální.. xD
Jinak... Vy budete rozhodovat... Vy určíte povídku, která bude jeblejší.

To je ode mne nejspíš vše. Držte nám palce. :) S láskou, Narbie.^^

Milí Pacienti a zdivočelý Klokaniska,
Narbie má pravdu. Začalo nám hrabat. Hodně. Směju se sama sobě, směju se všemu, co vidím a co slyším i co si myslím...Ale já jsem tu psychouš, okay? A znovu. Jak řekla Narbie, budeme psát povídky, protože nám jebe hrabe a budeme soutěžit o to, kdo má více jeblou povídku...To to dopadne. Já už mám i vybranou skupinu, a to VIXX, tak se těšte, milá Pacienťátka a Klokánčata, protože...

"Kostky jsou vrženy."
                    Galius Iulius Caesar
ČUSTĚ!

ToppDogg - TopDog

21. června 2014 v 15:07 | Narbie |  MV Reactions
Čauke. Užíváte si víkendu? Doufám, že ano, protože u mě se to říct nedá. Vyžehlit, vysát, umýt, uklidit... Znáte to. K čemu jsou víkendy, když se musí uklízet? -_- xD No nic.. Dnes tu jsem, abych udělala reakci na MV od ToppDogg. Písnička se jmenuje TOPDOG.

Lidi, já je naprosto miluju! Hrozně jsem si je oblíbila a ještě víc mě teď štve, že neumím členy. Jo, říkám pořád, že bych je chtěla umět... To je pravda... Ale pouštět se do toho.. Jen představa, je hrozná. Je jich 13, proboha. To je jako druhý SuJu. A když si vzpomenu, jak jsem se SuJu bojovala. To mě je ještě učila kamarádka a ne já sama. Achjo.. xD Budu s tím muset jednou začít, protože vážně chci vědět jejich jména a hlavně je ROZPOZNAT... Je dobrý, že mají aspoň odlišný hlasy. Skoro všichni... :D Jo.. to půjde, snad..


Nah... Dokonalost. Jejich písničky se mi začínají moc líbit. Ze začátku jsem poslouchala jen Say It a to jsem si říkala, že je to divný. Teď jsem seasi změnila a prohlížím více jejich MVíček. Podle mě je to úžasná skupina, která má dobrou budoucnost, když takto pojedou dál.

Popravdě se mi moc nelíbil refren, jak pořád opakuje " T.O. Double P. D.O. Double G. (TOPP DOGG)" Ale já si zvyknu na vše. No.. téměř vše.. xD Zase naopak... hrozně se mi líbí část od 1:08 po 1:20 .. Jejich hlasy se mi zamlouvají... :3

Dále.. Celkově MV je dobré. Na mě působí kladně. Prostředí se mi líbí. :) Nemám nic, co bych řekla záporně. Jen podle mě... Některým bych změnila účesy... Vážně to někomu nesedí... :D Ale zase tam jsou někteří, který bych rovnou snědla. Ale rozumnější by bylo zabalit a odnést domů, že?
A chci ty jejich hadry!! ♥ Hele.. Já budu mít za dva měsíce narozky.. Kdo mi je koupí? :DD (Nehlaste se všichni...) Alespoň to triko s ToppDogg znakem... xDD Achjo...

To je ode mne vše. Já se teď pustím do psaní 14. Dílu Kouzelného lektvaru, když mi včera Kaspi napsala tak pěkný EunHae..^^ Tak Ahoj! :)

Our way

20. června 2014 v 23:01 | Kaspi |  Super Junior

| Our way | Super Junior | EunHae | + 18 | 4627 slov |
| Pro Narbie |

Ah, dobrý den Pacienti,
Právě jsem dopsala tuto povídku...Je pro Narbie, tak doufám že se jí nažereš :D Já vám vůbec nevím co dělat...Jsem unavená, ale spát se mi taky nechce...asi si pustím nějakej ten horor a kašlu na to...Ano, tohle je předkec o ničem, ale tak...nějakej ten předkec se hodí...Za chyby se omlouvám, nemám sílu to kontrolovat...Možná to zkontroluju zítra, ale Narbie už se určitě na tuhle povídku těší...tak
ČUS!!


Kouzelný lektvar 13

19. června 2014 v 19:26 | Narbie
Nazdárek! Já už to prostě musela napsat... Dlouho jsem nepřidala nový díl tohoto cyklu a mě už to tak užíralo, že jsem sepsala alespoň tuhle krátkou kapitolku. :)
Jinak... Jaké bude vysvědčení? A co škola? My už máme volnější program... Těšte se na prázdniny. Určitě budu psát víc, než ve školním období. :) (Pokud mě kamarádky nebudou tahat ven... Znáte to...) Ale i tak.. Bude více volného času! :3 No nic... Já pádíím. Páá a užijte si díl. :P (Samozřejmě, že za komentík budu ráda.) :)
Počet slov: 1 117


Angel with a shotgun 13

18. června 2014 v 21:05 | Kaspi |  Angel with a shotgun

|Angel with a shotgun 13 | 1988 slov |

Zdárek párek Pacienti!
Já už se nehodlám omlouvat za to, že nepřidávám, vlastně ani nepíšu, prostě už to neomlouvám. Mám období kdy bych mohla napsat 20 povídek za den a každá z nich by byla něčím originál, ale taky mám období, kdy napíšu max jednu větu za tejden. Prostě to tak je. A ne, nemůžu s tím nic dělat, protože když se donutím psát, je to chujovina, nebo je to úplně na nic příběh, žádná myšlenka a pointa...( Jako by moje povídky nějakou myšlenku, nebo pointu měly...HA ). Ale můžete trochu slavit, políbila mne múza a díky tomu mám nápad na povídku. A znovu na BTS...Měla bych se přejmenovat na K-milovníkapisatelyaoipovídeknaBTS-aspi...myslím že to by mě vystihovalo...Hele, když mě něco NÁHODOU napadne, vidím v tom hned BTS a ano, s tím by se dalo hnout, ale mě se nechce :D No, to by mohlo být k výkecu všechno, užijte si čtění a...

ČUS!