Fifty Shades of EunHae | pátá kapitola

26. května 2015 v 15:30 | Narbie |  Fifty Shades of EunHae

| Fifty Shades of EunHae | 5. díl | +18 | 1 704 slov |

Konečně uběhl další týden, co? Kdo se těšil na další dílek? Ještě jednou vám moc děkuji za komentáře u předchozího dílu. 11! To tu dlouho nebylo. :) Vážně jste mě překvapili. Mile. A již vám přeji příjemný počtení. :)Hyukjae seděl na židli, ve tváři přemýšlivý výraz. Minho z něj celou dobu nespustil oči. Nemohl odhadnout, jak se právě cítí. Působil prázdně, jako vždy. Z neplánované schůze se již vrátili, Hyukjae vstřebával nové informace. Ptali se i ostatních. Od nich se dozvěděli, že se Donghae doopravdy odstěhoval do Mokpa.

"Co hodláš dělat?" optal se ho Minho tichým hlasem po dlouhé chvíli nepříjemného ticha, které mezi nimi vládlo od té doby, co se vrátili.

Hyukjae mlčel, pouze mrknul.

"Pojedeš za ním?" pohlédl mu do očí, které se naň vzápětí upřely.

"Oh," lehce přikývnul. Hodlal to udělat. Když už si ho nechal utéct tolikrát, musí ho dohonit sám. Stále přemýšlel. Nevěděl, jak vše udělat.

"Vždyť nevíš, ve které části Mokpa ho hledat. Je nesmysl za ním jet, když ani nevíš kam, Hyukjae," zakňoural. Blonďatý mu opět přidělával strach a starosti.

Hyukjae svěsil hlavu, ramena poklesla. Povzdychnul si a zavřel oči. Minhova slova uznal za pravdivá. Tentokrát je ale schopen udělat cokoli, aby ho našel. Déle bez něj nevydrží. Ví, kde se Hae schovává, proto nemůže čekat, až se zvedne a upláchne od něj ještě dál. Neví, co má Hae za lubem, nezná směr jeho myšlenek. Možná začíná mít pocit, že ho již nezná vůbec. Proto musí jednat rychle. Má pár záchytných bodů, kterých musí využít. Zároveň v jeho nitru koluje nesnesitelná napjatost. Stres koluje jeho tělem, strach z neznámého, bojí se. Co asi řekne Haemu, až ho uvidí?

"Já vím," řekl tiše. Mezi prsty stále svíral papírek, který mu postarší muž z firmy předal.

"Zřejmě se mi nepovede tě zastavit, hm?" lehce nachýlil hlavu na stranu, očekával odpověď. Všimnul si, že Hyukovi rysy v tváři ztvrdly. Zřejmě i on sám přemýšlel, jestli udělá správnou věc. Avšak láska k Haemu byla silnější a přitažlivá síla k němu ještě víc.

Blonďatý zakýval hlavou, Minho si povzdychnul.

"Mám přeci jeho číslo," řekl dřív, než Minho stihnul vypustit z úst další poznámku. Hyukjae se na něj podíval, papírek s úhledně napsanými čísly mu ukázal. "Neznám pravý důvod proč odjel. Možná se pouze bojí, ale touží po mne stejně, jako já po něm. Může to být jeden z důvodů?" rozpačitě se zeptal, hlas se mu třásl. "Můžu mu kdykoli zavolat."

"Anebo jej pouze vyplašíš. Bude to brát jako signál k dalšímu útěku," podotknul, naděje Hyukovi opět jednoduše sebral.

"Minho," hlasitě vyslovil pouze první hlásku, hlas se mu zlomil. Celý se jemně chvěl, papírek s Haeho číslem stále překládal a znovu jej rozložoval. "Třeba není takový, jak si ty myslíš," zněl zoufale.

"Nebuď naivní, Hyukjae," odsekl a přisunul se s židlí k pracovnímu stolu. Něco naťukal do klávesnice, koutkem oka stále pozoroval ztrápeného Hyuka. Počítač vypnul, vstal a přes ramena si přehodil sako.

"Jsem pouze zoufalý, Minho," zašeptal takřka slyšitelně. Byl celý bledý, jeho pokožka se leskla. Čelist se mu jemně chvěla, bylo vidět, že potlačoval přísun vzlyků a slz.

Minho do plic nabral těžký vzduch: "Zřejmě sám nejlépe víš, co děláš. Bez něj se utrápíš. Pokud to zvládneš, jeď za ním. Pokud se na to však necítíš, zůstaň a nevystavuj se nebezpečí," přiložil mu dlaň k rameni. Věděl, co mluví, Hyukjae už měl několikrát sklony k sebepoškozování, nebo hůř, k sebevraždě. Měl o něj strach. Ale odporovat a zakazovat mu nic nemohl. Hyukjae se mohl svobodně rozhodovat, vždyť byl dospělý.

Hyukjae jemně kývnul. Minho ho vzápětí po rameni slabě poplácal. Následně se otočil a mířil z kanceláře ven. Jejich pracovní doba skončila. Hnědovlasý se však mezi dveřmi otočil, s ustaraným obličejem pozoroval třesoucí se hromádku neštěstí.

"Tak zítra, Hyukjae. Měj se," zašeptal smutným hlasem. Ani nečekal na odpověď, zkrátka za sebou zavřel dveře.

Hyuk v místnosti osaměl.


Hyukjae vzrušeně vydechl do Haeho rtů, které si kradly vlhké polibky. Byl natisknut na vchodové dveře už od té chvíle, kdy Donghae překročil práh.

Dlaněmi sklouznul k opasku jeho kalhot, hbitými a zkušenými prsty ho rozepnul. Zatímco nepřestával plenit jeho ústa, stahoval z jeho dokonalého pozadí kalhoty i se spodním prádlem. Uvítala ho tyčící se chlouba. Donghae Hyukjaeho vždy vzrušil svoji naléhavostí. Vše postupovalo rychle, ale i přesto si to Hyukjae spíše užíval. Nedočkavost v něm přímo přetékala, očekávání a představy o tom, co bude následovat.

Instinktivně se prohnul v zádech. Svým klínem přirazil proti Haeho dlaním, zaplavil Haeho uši svým hrdelním stenem. Donghae stiskl Hyukjaeho erekci, mezi prsty druhé ruky sevřel vrásčitou kůži varlat. Promnul. Hyuk se odtrhnul od jeho rtů, zavrátil hlavu s hlasitým výkřikem slasti na rtech.

Zadíval se do Haeho zastřených očí. Nemotorně, ochaben vzrušením, křečovitě sevřel látku Haeho trička v dlani. Pomalu po kouskách odhaloval jeho jemnou pokožku. Následně tričko odhodil stranou, dlaní se rozběhnul po vypracovaném bříšku svého milence.

"Jsi krásný," rozplynul se, pootevřel rty, užíval si styk Haeho horké pokožky s jeho dlaní. Jeho ruka se třásla. Vzrušení a nedočkavost byla příliš silná.

Donghae slastně vydechnul, přivřel oči a jemně zaklonil hlavu. Bez jakýchkoli slov se k blonďáčkovi přitisknul, nechal ho vysílat vlny vzrušení do svého těla pomocí mnutí jeho bradavek.


Hyukjae se neklidně pohnul. Byla klidná, ničím nerušená noc. Dávno se uložil k spánku, jeho klidný spánek však narušil intimní sen s jeho láskou. Byl natolik ztrápený, že ho Donghae navštěvoval v jeho snech. Co Hyuka po probuzení děsilo nejvíce - sny byly protknuté s realitou.

Nerytmicky se propnul v zádech, tlumeně zasténal. Jeho tělo automaticky vlhlo. V pěsti sevřel přikrývku, silně tlačil oční víčka k sobě. I když v jeho snu byl Donghae, v realitě se pro něj sen stává bolestným. Stále to jsou pouhé představy. Haeho po probuzení nespatří, bude pouze on. Zpocený, zmatený a rozptýlený.


Nahý Donghae byl pohozen na pohovku. Jeho roztoužené tělo bylo ihned zalehnuto starším. Hyuk se vpil do jeho rtů, dlaní se zapřel do jeho temene. Jazykem vklouznul do jeho úst, přel se s Haeho jazykem. Každý z nich bojoval o nadvládu. Mezitím se Hyukjae posadil na jeho pas, svým zadečkem se třel o Haeho vzrušený penis. Sám přitom pocítil přísun vzrušení, vlny probíhající jeho tělem.

Chyběl mu, potřeboval ho, chtěl ho. Nutně, naléhavě, bez ohledu na všechno!

"Hyukjae," vydechl slastí, když se od jeho rtů odtrhnul za účelem nabrat dech. Tření zintenzivnil, sám se proti němu vyzdvihoval. Dlaněmi putoval po jeho zádech čím dál níž. Stisknul jeho zadeček, silně. Přidržoval si ho co nejblíže u svého těla, burcující pocit ho obklopoval, přiváděl ho k šílenství. Svaly měl napjaté, křečovité, až to bylo nepříjemné. Z jeho úst se linul sten za stenem, potřeboval uvolnění.

"Vem si mě!" zaúpěl. Pohlédl do Hyukových očí, stejně tak zastřených, jako byly ty jeho. Přes touhu vnímal slova pouze okrajově. I přesto se na jeho rtech odehrál mírný provokativní úšklebek a vstal z něj. Posadil se za jeho nohy. Dlaní přešel po vnitřní straně jeho sněhobílých stehen, vzápětí je roztáhl od sebe. Donghae se prudce nadechl v očekávání.

Mezi prsty uchopil Haeho erekci. Sehnul se, jazykem obkroužil špičku. Následně pohltil více jak polovinu z jeho chlouby do svých úst. Zakmital jazykem, zapojil do hry i zoubky. Slyšel slabé sténání jeho jména. Když zvednul pohled, Haeho hruď se rychle zdvihala, hlavu měl zakloněnou, v pěstích netušil, co drtit dříve. Hyukjae zavřel oči. Mučivě vypustil Haeho penis z úst, chytil jej blízko špičky a přitisknul k němu své rty. Přejel po celé délce, až k varlatům, které poškádlil špičkou jazyku.

Téměř hned ucítil Haeho prsty ve svých vlasech. Silně ho za ně tahal, snažil se ho odtáhnout od svého klínu a donutit ho přejít v něco víc. Chtěl ho v sobě, chtěl ho cítit!


Hyukjae nesouhlasně zakňučel. Nelíbilo se mu to, ani náhodou. Po tomto se bude cítit frustrovaný ještě víc.

Tvář křivil v bolestné grimase, každou chvíli z jeho úst uniklo tiché zasténání. Jeho penis se stavil v pozoru, na čele se mu vytvářely krůpěje potu. Ve spánku sebou házel. Splašený dech se mu párkrát zadrhnul v plicích.

Přál si, aby se jeho sen stal skutečností, ne pouhou fantazií jeho mozku.


Hyukjae přenesl váhu na kolena. Podebral Haeho nohy, zapřel se u stehen, následně si jednu jeho nohu zahákl za rameno, druhou si obtočil kolem pasu. Haeho trošku vyzdvihnul, aby měl lepší přístup. Hned nato svůj úd přiložil k Haeho otvůrku. Vnikl dovnitř pouze špičkou, následně přichytil Haeho nohy a na jeden příraz do něj celý pronikl.

Donghae se propnul v zádech, trhaně vydechnul. Necítil příliš velkou bolest, byl zaslepen. Na tento moment čekal dlouho.

Dlouhou chvíli přirážel, Haeho tělo si nemilosrdně a tvrdě bral. Donghae svíral v prstech látku pohovky, držel se jí. Hyukovi přírazy byly rychlé. Jedním loktem se podepřel, vyzdvihnul se, aby viděl Hyukovi do tváře. Identifikoval v ní neuvěřitelnou slast.

"Hae!" vykřiknul. Jeho přírazy byly naléhavé, příliš hrubé.

S posledním prudkým přírazem hlasitě zasténal, vyvrcholil do Haeho nitra. Donghae v sobě ucítil příjemné teplo. S Hyukovými posledními přírazy cítil, jak se semeno rozlévá v jeho útrobách, v malé míře pomalu vytéká ven z jeho těla. S hlasitými výdechy se na Haeho podíval, pomalu vyjel z jeho těla a sehnul se nad Haeho chloubou. Pohltil ji do úst, zpracovával jej. Dlaní přirážel proti svým rtům.

V momentě, kdy Hyukjae jemně skousnul Haeho špičku, se mu vystříkal do úst. Silně přitom zatáhnul za Hyukovy vlasy a boky přirazil proti jeho rtům, čímž svojí chloubou hlouběji pronikl do jeho úst. Hyukjae Haeho sperma převaloval na jazyku, miloval jeho chuť. Následně vše spolykal a jazykem očistil Haeho ochabující penis.

"Hyukjae," promluvil na něj mile. Usmíval se na něj, přímo vybízel, aby se schoulil do jeho náruče a mazlil se s ním. Taktéž tak udělal.


"Donghae," pouze zformoval rty. Slova, která mu právě hnědovlasý říkal, se mu zdála podivná. Ne, tohle už nebyl pouze obyčejný sen. Tohle nebylo to, co se mezi nimi už jednou odehrávalo. To bylo úplně něco jiného. Jakoby… se mu Donghae svěřil. Jakoby mu dával nápovědu.


"Čekám na tebe, Hyukkie."

"Hae, co to mluvíš?" blonďatý jeho slovům nerozuměl. Neměl žádný důvod tato slova vyřknout.

"Miluji tě. Postrádám tě," zašeptal, v očích bolest.

"Donghae…" roztřeseně vydechnul.


Hyukjae vytřeštil oči. Celý udýchaný se rychle na posteli posadil, tlukot srdce cítil až někde v krku. Podíval se na spodní část svého těla. Dlaní zabloudil ke svému penisu. Polil ho studený pot a chlad. Látka jeho spodního prádla byla vlhká, jeho penis taktéž. Zoufale se podíval k oknu, jeho oči se začaly plnit slzami.

Někde tam venku… někde tam je člověk, který tohle všechno způsobil.


Ale… co jeho slova znamenala?
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mai | 26. května 2015 v 15:44 | Reagovat

*.* Ja tak milujem 18+ od teba. Je to uzasne, dochadzaju mi slova :D Dufam ze Eunhyuk nebude vahat a pojde za Haem. Uz nech su spolu. Tesim sa na dalsi diel plny mojich milacikov. <3 <3

2 Ainne | 26. května 2015 v 19:44 | Reagovat

Doufám že se ti dva brzo potkají. Těším se na další díl.

3 Hatachi | 26. května 2015 v 20:05 | Reagovat

Naprosto dokonalý díl. Miluju tuhle povídku, fakt je úžasná.
Hyukie má nějak až moc živé sny. Ale je dobře, že ví, že ho Hae miluje a čeká na něj. Tak snad se konečně setkají...
Moc se těšim a netrpělivě čekam na další díl...

4 Naja | 26. května 2015 v 21:08 | Reagovat

Ty a tvoje +18 :D - miluju je :D
Těším se na další dílek.

5 Týna | Web | 26. května 2015 v 21:18 | Reagovat

Wow nemám slov, bylo to úžasné :)
Moc se těším na pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama