Monster 2

23. května 2015 v 11:33 | Kaspi |  Monster

| Monster | 2. díl | 1023 slov |

Oh...musím udělat rubriku...
No jo, tak jste se dočkali druhého dílu a upřímně nevím, jestli se dočkáte třetího, Ale jo, řekla bych že jo. Raději jsem si napsala jak si to představuju, tak je to snad v suchu...pro někoho, Jo, v týhle povídce se objeví i Block B a B.A.P...ale u B.A.P jen jako...eh, vedlejší postavy? No, to si přečtete...možná.
ČUS!


Procházel se po celách a hledal jeho. Už je to týden a on se znovu potřeboval vybít.. Jenže Jimin ve své cele nebyl. Proto chodil po celém bloku, který pod něj spadá. Blížil se k posledním celám a strach i vztek v něm narůstal. Potřeboval ho. Yoongimu se na čele objevily vrásky. Bude to tahle cela?

"Jimine..." zavrčel a nahlédl do poslední cely. Tvář mu ozdobil děsivý úsměv. Prohlížel si kluka, se kterým měl své plány, ale...On tam nebyl sám. Kook tam byl s ním. "Počkám si..." řekl si pro sebe a slastně vydechl při představě Jiminova obličeje, který byl celý od krve a zkřiven od bolesti. Rukou si zajel do vlasů a opřel se o zeď. Z čela mu stékal studený pot. "Vydrž to...bude to...hned...ale ta krev..." Yoongi začal lapat po dechu, když si přes látku od svých kalhot začal dělat dobře. Hned na to svou hlavou bouchl o zeď. "Musíš to...vydržet..." vydechl přes zatnuté zuby a ruku ze svého rozkroku pryč.

"Kooku..." vydechl Jimin a se smutkem v očích se na mladšího díval. "Pusť mě už..."

"Chceš aby ti znovu ublížil?" Napsal na papír.

"Nemůžeš mě chránit navždy..." zašeptal Jimin a Kook si k němu přisedl. Pohladil ho po tváři a usmál se. Můžu.

"Ten, co ti to udělal je správce tohoto bloku...a pokud tě někdo může ochránit, pak jsem to já," rychle naškrábal na papír.

"Ale riskuješ tím...proč se zahazuješ se mnou..." Jimin vzlykl. Slíbil si, že nebude plakat, ale...

Od Kooka nepřišla odpověď v podobě slov, ale v podobě obejmutí.

~

"Jsi si jistý, že je to on?" ozval se jemný hlas. "Nevypadá tak, HoSeoku."

"Je to on," potvrdil HoSeok, "já se nikdy nepletu," otočil se na mladšího a věnoval mu polibek na čelo. "Ani s tebou jsem se nespletl..." dopověděl s bolestí v hlase kvůli síle mladšího. Nebýt HoSeokovo tělo tak odolné, elektřina, která byla Taehyungovou schopností, by ho už nejspíš zabila. Tohle byl menší náboj.

"Omlouvám se," řekl Taehyung a couvl o krok vzad.

"To nic...až se tvá schopnost úplně vyvine, nebudeš mít problém s kontrolou..."

"A tohle je víc HoSeoka vina...měl by vědět, že pokud na tebě něco takového zkusí...nedokážeš udržet kontrolu..." pousmál se Jin. "Jsi roztomilý."

"A nevinný taky," přitakal HoSeok a pohladil Taeho po rudých tvářích. Dastal další pecku.

"Jak ho dostaneme na naší stranu?" zeptal se Jin.

"Pravdou..to je to co potřebuje...otevřít oči," odpověděl HoSeok a pomalu odcházel. Taehyung se díval po Jiminovi.

"Je mi ho líto," řekl sklesle.

"Každý si zažijeme něco, co není příjemné..."

"Ale pro něj to jentak neskončí, že? HoSeok to ví, ale nech-"

"Protože ví, že je to tak lepší. Možná kdybychom mu pomohli teď...nic bychom nezměnili."

~

"Neslyšel si, co říkám? Uhni mi..." Vrčel Guk na vyššího muže a všichni se zhrozili. V místnosti bylo ticho, které přerušil smích. Smál se, ale neuhnul.

"Guku...pojď...nevíš kdo to je...nezahrávej si s ním," pošeptal Gukovi do ucha jeden z jeho přátel.

"Proč bych měl?" Odsekl Guk a hned pochopil proč. Z uší mu začala téct krev a on dopadl na kolena. Zajel si rukama do vlasů a otevřel pusu dokořán. Měl pocit, že mu praskne hlava. A pak, jak rychle to začalo, to skončilo. Guk zvedl svůj pohled k muži, který mu jeho bolest způsobil.

"Nezahrávej si se mnou..." sehnul se k němu NamJoon a pak následně odešel do své cely. Chtěl být sám. Neměl rád kolem sebe moc lidí, ale občas...potřeboval společnost, kterou nikdy neměl. Každý se ho bál. Už jen jeho vzhled...a síla. Vždycky miloval hudbu a možná i díky tomu je jeho schopností ovládat zvuk. Všechno tohle lidi odrazovalo. Potřeboval společnost...jenže nikdo tu pro něj nebyl. A jeho to přestávalo bavit. Proč pro sebe nikoho nemohl mít? Věděl, že se občas k lidem nechoval dobře...jenže to z něj udělali oni. Uděřil do zdi pěstí, které se hned zalilo krví. NamJoon se zhluboka nadechl. Ne, ve své cele nemůže být. Chtěl se procházet...na chvilku na vše zapomenout. Tak moc by chtěl jen jednou zkusit, jaké to je, být normální...jenže neexistuje nic, co by ho jeho schopnosti zbavilo.

"Ááh! Není to ten, kterýho se každej bojí?" Ozval se za NamJoonem hlas. Provokující, možná až výsměšný. NamJoon vydechl. "Copak? Stalo se něco? Porval si se s někým?" chytl ho za ruku někdo, koho NamJoon nikdy neviděl. Měl nabarvené blond vlasy a byl menší než on. Obličej mu křivil úsměv.

"Nech mě být," řekl otráveně NamJoon a chtěl mu vytrhnout svou ruku. Jenže muž před ním ho nenechal. Přiložil mu druhou ruku na zakrvácenou ruku a jeho úsměv se ještě víc rozšířil. NamJoon pocítil menší štípání a cukání v poraněné ruce. Když svou ruku odtáhl, po krvi nikde nebylo ani památky. NamJoon pokrčil obočí.

"Mimo to, jmenuju se Woo JiHo," mrkl na něj a pustil jeho ruku. "A dost by mě zajímalo, co by se stalo, kdybychom spojili síly."

"Spojili síly na co?"

"Oh...tebe to vážně zajímá...myslel jsem, že mi ublížíš...ale...no, nechme to. Na co? Nevíš o tom?" opřel se JiHo o zeď a na tváři mu pořád hrál úsměv, "ty monstra tady...chtějí ven," zašeptal, "a chtějí bojovat...a já se chci znovu podívat ven...pokud si tu už od mala...nevíš, jaká volnost panuje tam venku."

"Nezajímá mě to...co tam na mě čeká? Nic. Stačí mi, co slyším tady přes zdi. Že by nás lidí nejraději zabili."

"Ale no tak! Někomu, jako jsi ty, by lidi leželi u nohou..."

"O něco takovýho nestojím."

"Jo, já vím. Chceš společnost...nechceš být tak sám...sladký od kluka, jako si ty..."

NamJoon se ušklíbl a rukou uhodil vedle JiHovi hlavy. "Pře-"

"Chceš to. Chceš být volnej...a chceš mít někoho...Well...jsem tu..." usmál se JiHo a natiskl se na NamJoona. "A já nechci být tady...nejsem tu dobrovolně...nikomu jsem nikdy neublížil a stejně mě šoupli sem...je to výhodný pro nás oba, ne?" natiskl se na NamJoonovo tělo.

"Hm...pořád nejsem tak zoufalej, abych musel být s takovou děvkou, jako jsi ty," chytl JiHoa za ruce a odstrčil ho od sebe.

"Uvidíme..." usmál se pro sebe JiHo. "Uvidíme."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Any^^ | E-mail | Web | 23. května 2015 v 11:48 | Reagovat

Nevím, proč se teď směju jak debil. Asi kvůli tý reklamě... "Odpal jako Tajgr Vůds". No nic...
Na tohle jsme čekala celý rok :3
Byl tam Kook! Jo! Málo, ale byl! A doufám, že tam bude i dál! :D A jsem zvědavá, jak se to vyvine mezi blodýn... Teda.. Joonem a Zicem... Co? XD
Krom toho je Yoongi pěkně úchylný psase.

2 ladypsychotronia | Web | 23. května 2015 v 15:08 | Reagovat

Omo dat bitch Jiho!!!! A chudáček Bang bez sluchu :DD
Blondýnky :3333 Milujeme zákeřné blondýnky, že? Jsou to největší svině... i zrzečci... které jsou jen tak btw nymfomanky nadržené na štěňátka ._.

No nic, Kaspi-ah... těším se, jak se to vyvine :3

3 Natalii | Web | 23. května 2015 v 17:45 | Reagovat

Mmm, zní to velmi zajímavě :D , těším se na další díl ^^

4 Hatachi | 24. května 2015 v 1:32 | Reagovat

Moc pěkný díl. Jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl...

5 KayTee | 27. května 2015 v 14:55 | Reagovat

Who needs a normal mind anyways right. Bruh I'm so fucked up. My feels ㅠㅠ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama