ikon ☆ TAG

30. srpna 2016 v 18:20 | Narbie |  I'm trapped

iKON tag
Snad nemusím znovu oznamovat, čí inspirací mi tag byl, bylo to psané minule, keke. Přechozí byl s Monsta X, tentokrát jsem se do tagu pustila s moji druhou více oblíbenou skupinou, kterou někteří z vás jistě znáte. Skupina, která debutovala 14. září roku 2015. Opět nikoho nebudu tagovat dál, i když bych mohla. Jestli se do tagu pustíte, je zkrátka pouze na vás. ´ ▽ `
1. První setkání s iKON?
Úplně první setkání bylo u písničky Rhythm ta. První poslech mě nijak zvlášť neuchvátil, ale po druhém přehrání se to se mnou táhlo velikou rychlostí a nešlo to zastavit. Řekněme, že jsem se nezastavila do teď a stále to se mnou jde níž a níž. Rovnou říkám, že s nimi nejsem od debutu, ale miluji je, nehledě na to kolik má tato skupina haterů.


2. Člen, který tě zaujal jako první?
Kim Jiwon, alias Bobby. Už kvůli tomu, že se mi první zalíbila rhythm ta, zamilovala jsem si jeho část, v časovém rozmezí: 1.48 - 2.11.


3. Nejoblíbenější music video?
Nějakým způsobem se mi líbí každé mv, uznávám, že méně dumb&dumber, přestože jsou v mv scénky, které mě vážně slušně pobavily a ráda se na ně dívám znovu. Velmi se mi líbí what's wrong, kde jsem si znovu zamilovala Bobbyho část, ah, lidi, on má prostě úžasný hlas! Nicméně po dlouhém rozhodování volím apology. Ta píseň je krásná sama o sobě a mv je skvost.

4. Člen, který je ti nejméně sympatický?
Není to úplně o sympatiích. Není to ani tak, že bych ho neměla ráda. Ale i přesto říkám Junhoe. Řekla bych, že mi sedl nejméně, ale i přes to na tom není zle.


5. Píseň, kterou posloucháš nejraději/nejčastěji?
Většinou jako první přehraji rhythm ta. Je to sice píseň, kterou jsem od nich slyšela jako první a čekala bych, že z tolika poslechů budu spíše otrávená, než zapálená do dalšího přehrání, ale lhala bych, pokud bych tvrdila pravý opak. Podobně je na tom i anthem. V mnoha částech je šíleně návyková.

6. Oblíbené video z živého vystoupení?
Nevím, zda mohu nebo ne, ale mám svoji volbu. Jestliže sledujete heroes of remix, musíte si pamatovat úplně první vystoupení beijing beijing. Je to sice remix ze show, ale u mě vede na plné čáře, ačkoli i jiná vystoupení jsou skvělá.

7. Píseň, která má podle tebe pěkný text a celkový význam?
Tato otázka je pro mne pokaždé trochu těžší. Jak jsem zmiňovala v předešlém monsta x tagu, většinou se na překlady písní nedívám. Nějaké texty jsem si ale přečetla. Vyhrává airplane.

8. Momentální bías?
Jinhwan. To malé, roztomilé štěně, které je prý nejstarší ze skupiny a já tomu stále nemůžu uvěřit. Jak je u mě snad zvyklostí, úsměv a oči jsou u mě první věcí, které si všímám. Většinou jsem víc na roztomilé typy a myslím, že tuhle část Jinan určitě splňuje.


9. Nejoblíbenější píseň, která nemá mv?
Předem říkám, že nemám šanci vybrat pouze jednu, ale smrsknu to aspoň na dvě. První bude today a druhá i miss you so bad.

10. Nejoblíbenější ship?
Hanbin a Jinhwan zřejmě nejsou novinkou, především co se mě týče. Miluji tuhle dvojici. V oblibě mám však i YunDong.


11. Bias wrecker?
Hádám. Ale podle všeho se mi tu jeden náramně směje. Donghyuk. Neposlušné něco, co mi na chvíli zlomilo srdce tím, že se vzdal své úžasné blond na vlasech!


-

Okay. Můj druhý tag. Musím říct, že mě psaní těchto článků celkem baví. Jak jste na tom s ikon vy? ●ᴥ●
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ady | Web | 30. srpna 2016 v 23:02 | Reagovat

iKON, my babiesss♥♥
Bobby byl taky můj první bias, ale pak mi všichni z nich naprosto zruinovali můj bias list. :'D Tudíž naprosto souhlasím s Donghyukem jako bias wreckrem, protože to malý něco.. ughh. A ta blond mu strašně sluší! :3
Ahh a Yundong♥ pro ně mám snad největší slabost. I když tam mám taky hodně shipů. :D
Taky jsem přemýšlela, že bych na ně udělala tag, ale no.. u mě by to bylo mnohem komplikovanější, protože oni mi můj život ničí až moc :D

2 beepinka | Web | 1. září 2016 v 14:30 | Reagovat

Super tag ^^ Jsi na fb v mojí Ikon fan skupině? ^^ :D
Moje nejoblíbenější songy jsou od nich Rhythm ta, Dumb and dumber a Apology ^^
Jsem s nimi od debutu ^^,ale členy ještě neumim :D lol.
Nedivím se,že jsi vybrala Apology ^^ ♥

3 janka | 4. září 2016 v 8:34 | Reagovat

Má smysl aby tvoje "maminka" tohle komentovala? :D
Ale alespoň moje nej... písnička - vyhrává M.U.P a hned následuje Airplane a Apology :) ale moc mám ráda i všechny ostatní :)
A člen - tak tady není asi vůůůbec o čem mluvit že - už jen to že jsem založila na FB jeho stránku značí vše ... moje malé baby Donghyukkie ♥
A jasný,že nej..pár je yundong :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama