Duben 2017

Kousek něhy

25. dubna 2017 v 17:23 | Kaspi |  ShortStories

Kousek něhy

| Monsta X | ShowHo | a: Kaspi |

Brý ráno!
Tak jsem tu a se mnou krátké, nevinné, milé a naivní něco. Prostě se ve mě na chvilku probudil romantik a tak jsem si řekla, proč toho nevyužít. Dřív než se do toho pustíte, tohle je HoSeok(Wonho) a toto je Hyunwoo(Shownu)
Chtěla jsem se zeptat...budete chtít článek s rozepsanými povídkami a s nápady? Nejspíš se k nim už nikdy nevrátím, tak proč by mi měli hnít v rozepsaných, že?
Já jdu, musím do postele a učit se chemii, tak se mějte!
DOBROU!


líná prdel, holý neštěstí

19. dubna 2017 v 18:11 | Kaspi

"You were the sun, and I was crashing into you."
- Rainbow Rowell, Carry on

Brý ráno!
Už zase jsem se tu nějakou dobu neobjevila, neodpověděla jsem na komentáře (který jsem si ovšem přečetla), a nenapsala do NB ani čárku. Do NB, v sešitě mám ovšem pokračování. Opět. Prostě do školy NB nosit nemůžu. Za to nemůžu. Ale na druhou stranu můžu a to, že místo přepisování jsem četla a...četla. Jako například Carry on, kde prostě Baze a Simona musíte milovat...a vůbec tu knížku musíte milovat(kde jinde najdete magii, školu a gay pár?!) (a Baz je taková sassy Queen...a Simon hovado??). Byla jsem nadšená...nevím přesně proč, prostě jsem to žrala a žrala a najednou byl konec. Pěknej konec. Konec, kterej se mi prostě sakra líbil. Tak se chci zeptat, četl jste to někdo? Protože...víte...nemůžu vám tvrdit, že na ně nic nenapíšu...stejně jako že na ně napíšu, ale víte jak, ne? A jestli jste to nečetli, je to odpočinková knížka, kde si postavy jak zamilujete, tak budete určité postavy i nenávidět.

No, stejně jako udete nenávidět mě...protože vám hodlám dát takový...menší slib...? A to ten, že se budu snažit na blogu být alespoň jednou týdně a odpovídat na komentáře. A taky víc komunikovat, protože...je to prostě hezkej pocit? Víte co tím myslím, ne? Komunikovat s druhejma je prostě něco, bez čeho se neobejdeme...

...a tady je další věc, kterou jsem dělala místo přepisování...a to, že jsem se koukala na 13reasons why. Seriál, 13 dílů, každý po jedné hodině. Jde o to, že Hannah spáchá sebevraždu a jejímu spolužákovi a kamarádovi Clay-ovi,přijde krabice s kazetami, na kterých je 13 důvodů, proč to udělala...a na jedné je i on. Na tom seriálu můžete vidět všechno, co je problém i přesto, že to hodně lidí přehlíží a dělá že "to nic". I když je to něco, co může ublížit. A pak věci, které problémem jsou, ale....ale.

A co jste dělali vy, mezitím co já jsem dělala hovno? Něco zajímavýho? Nějaký doporučení, jakou povídku/knížku bych si měla přečíst, na jakej film/seriál se kouknout? Nebo jste jako já totálně líný?

No, já pádím, fyzika a čeština čeká a známky prostě musej být ty nejlepší...hahaha...

DOBROU!

Keep it || 2.díl

8. dubna 2017 v 10:58 | Kaspi

Keep It

| B.A.P | 2. díl | 1220 slov | +18 |

Brý ráno!
Tak jsem tu dřív, než se očekávalo, co? Taky se divím. Ale ono když se má dělat něco "důležitého" jako ročníkovka, tak se čas najde. Vždycky. Myslela jsem si, že to bude mít tak dva díly a konec. Šlus. Ale ne. Ono prostě nenenenene. Takže to bude mít možná čtyři. Nejspíš. Nejsem si jistá, jestli chci happy nebo sad end. Netuším. Bude záležet na tom, jakou budu mít náladu. Asi. I tak doufám, že se bude dnešní díl bude líbit.

DOBROU!

Já nechci...

7. dubna 2017 v 21:52 | Kaspi

...zabijte mě prosím...a ano, na další stránce je matematika...a pak je pokračování...

Život lenivce aneb Také mám svědomí

2. dubna 2017 v 20:47 | Kaspi

Začínám tím, že mám zítra test z bio. Maturitní předmět. Umím začátek. Houby.
Kvůli tomu tu nejsem. Ale kvůli povídkám. Protože si myslíte, že jsem se na vás vysrala, co? No, z jedné strany ano. Z druhé strany ne. Protože já MÁM POKRAČOVÁNÍ. Mám. Jenže ne v počítači, ale v sešitě. A nejspíš, pokud mě někdo nedokope, bude tam dlouho. Takže kdybyste našli sílu vy a dokopali mě...kdekoli (jako myslím na blogu, na fb, kdekoli...ne jako části těla), tak to udělejte. Prosím.

Taky chci říct, že poslední dobou mám fakt dobrou náladu. No a dobrá nálada znamená, že nemám nálady. Protože jak jste si všimli, já píšu jen o zlejch, špatnejch, pokurv...no. Prostě věcech, o kterých nepřemýšlíte, když nechcete skočit pod vlak. Takže nejen, že jsem líná, ale ke všemu bez nápadů. Nebo s nápady, který nechci psát. Nechcete někdo nějakej nápad? Řekněte si...když o tom přemýšlím, tak to nedává smysl...i když dává. Ty nápady co mám, jsou smutný a zlý a tak, ne k mojem růžovým brýlím.

Jinak...máte se dobře? Jíte dostatečně? Nenecháváte si srát na hlavu?

Vlastně nevím, proč se ptám, když mi nikdo neodpoví. To nevadí. Já si často povídám sama se sebou.

Dobrou!