Slova

28. února 2018 v 19:00 | Kaspi |  Stray kids

Slova

| Stray kids | Jisung + Minho | a: Kaspi |

Brý ráno!
Tak místo kočiček něco z reálného světa...teda, v rámci možností, samozřejmě. Díky tomuto jsem zjistila, jak moc ráda bych chtěla vidět víc z Jisunga a Minha...TÁÁÁK moc...ono vůbec bych chtěla ze Stray kids vidět víc, že jo? Protože nevím proč mi tolik přirostli k srdíčku. A JYP BY NA NĚ NEMĚL SRÁT! Znám ho! Aby to nedopadlo jako s Day6! Hajzl jeden...i když zatím to vypadá moc dobře. Místo maturity se tu budu třást na Stray kids, hahahaha....ajajajaj. No. Doufám že tato povídka u vás obstojí, protože já jdu jíst!
DOBROU!
Když se rozhlédl po tréninkové místnosti, viděl unavená a zpocená těla. Usmál se. I on takové tělo měl. Spokojeně vydechl a zavřel oči. Po tomhle toužil. Cítit únavu, jak mu pomalu otěžuje svaly, jak ho nutí usnout, jak ho nutí nemyslet. Jenže mozek pracoval na plné obrátky. Protože tu byli. Byli tu všichni. Bylo jich devět! S obtížemi pootevřel oči, pohled mu dopadl na Felixe. Na jeho pihovatý, zpocený nos. Na jeho unavený úsměv, který věnoval jednomu ze členů - Chanovi. Bolest a strach mu projeli žilami. Vzpomínal, když ho JYP vyhodil. Jak to bolelo, přijít o dalšího člena, o dalšího člověka se stejnými sny. Vzpomínal na bolest, kterou viděl v jeho očích. Na bolest a prohru v hlase jejich leadra Chana, když k němu promlouval. Na bolest, kterou skoro fyzicky vnímal s Felixovým a Changbinovým objetím. Slova útěchy mu přebíhala po mysli, ale bolest pomalu odplouvala. Protože se k nim vrátil!

Oba se vrátili.

Pohled stočil k Minhovi. I on od nich odešel. A bolelo to, bolelo to tak moc, že se Jisungovi nechtělo vzpomínat. Ale musel. Když odešel Minho, jeho sen přišel o sladkou příchuť. Nejen proto, že to byl Minho, ale protože to znamenalo, že na konci jich bude ještě míň. Že přijde o kamarády, se kterými začínal. Přišel o Minha. V jednu chvíli ho opravdu ztratil, v jednu chvíli opravdu věřil, že bude muset jít bez něj. Pamatoval si to všechno. Jak staršího držel za ruku a snažil se mu slíbit že k cíli dojde i on. Že tam budou všichni. Každé obejmutí, kterým se mu snažil říct vše, co by slovy nedokázal a o co se ani nepokusil. Nemělo to cenu, s Minhem ne. Minho dokázal žít jen z dotyků - z Jisungových určitě. Ne, nemluví o odvážných dotycích. Mluví o těch dotycích, které prozrazují tak moc. Prozrazují o Jisungovi to, co nedokázal říct nahlas. A Minhovi to stačilo. Proto, když oba vešli zpět, když se jim vrátili...bylo to jako by Jisunga srazil kamion emocí. A svět opět dostal růžovou, a jeho sen sladkost.

Přetočil se na břicho a došoupal se ke staršímu. Minho se na něj usmál a pocuchal mu vlasy. Jisung vzal jeho ruku do své a propletl jim prsty. A zavřel oči. Už jsou tak blízko. Tak blízko ke všemu, co chtěli. Byl nadšený. Byl vyděšený. Věděl, že to nemusel říkat. Protože tu byl Minho.

A Minho ho pevně objal a zasmál se mu do zpocených vlasů.

Bylo to v pořádku. Protože tu byli všichni.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi | Web | 28. února 2018 v 20:27 | Reagovat

Tohle bylo strašně moc hezky napsané.  
No vidíš...Felix mě zrovna nezaujal vůbec. Ale z videí od Jaerky vím, jak ho JYP vyhodil a jak to oplakal. Spolu se všemi okolo...

2 Kim Lula | Web | 28. února 2018 v 21:16 | Reagovat

Ááááááá!!! Miluju tě! Přesně něco takového jsem měla na mysli! To téma (vyhodil je a pak vrátil) je strašně... inspirativní. Navíc je to celé takové reálné. Yay!

3 JaeRa | Web | 1. března 2018 v 22:21 | Reagovat

V posledních dvou-třech dnech jsem si Stray Kids zamilovala tak moc, že jsem si na nich vypěstovala naprostou závislost.
Hlavně pak na Felixovi, Jeonginovi, Chanovi, Woojinovi a na maličkém a naprosto dokonalém Changbinovi (úplně ho miluju) a tahle povídka mě dostala. Máš to krásně napsané, takže je to jako bych tam byla a ty pocity byly moje.. Krásné... Prosím víc takových povídek :)

4 Kaspi | 3. března 2018 v 16:57 | Reagovat

[1]: Děkuji. ALE Felix je zlatíčko, vážně...ano, to oplakali..všichni, i já.

[2]: Jsem ráda že jsem se trefila a že se líbilo.

[3]: Ámen, ámen! Já teda miluju všechny, i když je pravda že Jisung, Chan, Woojin, Changbi- prostě všechny.
No, budu se o ně snažit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama